عاملان قتل با سلاح گرم دستگیر شدند

به گزارش وبلاگ ماه موزیک، تهران (پانا) - فرمانده انتظامی تهران عظیم با اشاره به اینکه در این هفته در دو حادثه مختلف در تهران عظیم دو شهروند با سلاح گرم به قتل رسیدند، گفت عاملان این دو حادثه با سرعت عمل پلیس دستگیر شدند.

عاملان قتل با سلاح گرم دستگیر شدند

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سردار حسین رحیمی از دستگیری دو نفر که با استفاده از سلاح گرم دو شهروند تهرانی را در دو حادثه جداگانه(مقتول کارمند امام زاده صالح و کارمند یک شرکت خصوصی) به قتل رسانده بودند، اطلاع داد و گفت: در طی هفته گذشته دو فقره قتل از طریق سلاح گرم در تهران رخ داد که با سرعت عمل و دقت نظر کارآگاهان پلیس آگاهی عاملان قتل در کمترین زمان ممکن دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی تهران عظیم با تاکید بر جدیت پلیس در برخورد با ناهنجاری های اجتماعی، اضافه کرد: قاتل حادثه دوم علیرغم اینکه از تهران متواری و به استانی دیگر رفته بود دستگیر شد.

وی با اشاره به اینکه در آنالیز های اولیه مجرمان این دو پرونده دلیل و انگیزه خود را مسایل شخصی اسم کردند، اضافه کرد: امروز پلیس به اسم خدمتگزار مردم به حدی از توانمندی رسیده است که می تواند بسیاری از پرونده ها را حتی بدون کوچکترین سرنخی به انتها برساند همچنانکه در این دو پرونده هیچ سرنخ مشخصی از عاملانی که این حوادث را رقم زده بودند وجود نداشت.

رییس پلیس مرکز با اشاره به اینکه وجود سلاح در جامعه می تواند نتایج مرگباری را در پی داشته باشد، گفت: همیشه اعلام نموده ایم که وجود سلاح در جامعه می تواند فاجعه بار باشد از این رو برخورد جدی با دارندگان سلاح های گرم و جمع آوری آن در دستور کار پلیس است.

منبع: خبرگزاری پانا

به "عاملان قتل با سلاح گرم دستگیر شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عاملان قتل با سلاح گرم دستگیر شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید