خبرنگاران 6000 لیتر سوخت قاچاق در پاکدشت کشف شد

به گزارش وبلاگ ماه موزیک، تهران- خبرنگاران- فرمانده انتظامی شهرستان پاکدشت گفت: در راستای مقابله با قاچاق کالا و ارز، مأموران انتظامی پاکدشت پیروز به کشف 6 هزار لیتر گازوئیل قاچاق شدند.

خبرنگاران 6000 لیتر سوخت قاچاق در پاکدشت کشف شد

سرهنگ رضا علی بخشی روز شنبه به خبرنگار وبلاگ ماه موزیک گفت: عوامل پلیس راهور پاکدشت با مشاهده یک دستگاه تانکر حاوی سوخت در خیابان اصلی شهرستان، نسبت به توقیف آن اقدام و به منظور استعلام از شرایط سوخت این تانکر، مراتب را به کلانتری 11 شهرستان اطلاع دادند.

وی اضافه نمود: عوامل انتظامی گشت کلانتری 11 با حضور در محل، نسبت به آنالیز مستندات قانونی این تانکر اقدام کردند که با توجه به عدم ارائه این مدارک، 6 هزار لیتر گازوئیل قاچاق این تانکر توقیف شد.

فرمانده انتظامی پاکدشت اظهار کرد: در رابطه با این پرونده یک نفر دستگیر و با تکمیل مستندات به منظور سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی ارجاع داده شد.

علی بخشی با تاکید بر برخورد قاطعانه نیروی انتظامی با قاچاق کالا در راستای حمایت از فراوری داخلی گفت: قاچاق پدیده شومی است که علاوه بر ضربه زدن به اقتصاد کشور، زمینه بسیاری از جرایم دیگری در سطح جامعه را فراهم می نماید از این رو، مقابله با آن یکی از اولویت های کاری پلیس به شمار می رود.

پاکدشت با 350 هزار نفر جمعیت در 25 کیلومتری جنوب شرق تهران واقع شده است.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران 6000 لیتر سوخت قاچاق در پاکدشت کشف شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران 6000 لیتر سوخت قاچاق در پاکدشت کشف شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید